Ballina Aktualitet Taulant Balla dëgjon fjalën e Donald Lu-së, nis kapjen e peshqve, por...

Taulant Balla dëgjon fjalën e Donald Lu-së, nis kapjen e peshqve, por nuk arrin të zërë të mëdhenj (Video)

Kreu i grupit parlamentar të PS, Taulant Balla ka zgjedhur të kalojë këtë fundjavë në qytetin e Pogradecit.

Balla ka publikuar një video në Instagram teksa shfaqet duke peshkuar në liqen.

Ajo që bie në sy dhe që është komentuar edhe nga ndjekësit e tij është fakti se ai ka kapur një peshk të vogël me grep.

“Peshkimi nuk është vetëm sport…”– ka shkruar Balla.

 

Peshkimi nuk është vetëm sport…

A post shared by Taulant Balla (@taulantballaps) on

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook