Ballina Aktualitet Të rinjtë i fishkëllejnë Ramës, reagon ish-kryeministri, ja me kë e krahason

Të rinjtë i fishkëllejnë Ramës, reagon ish-kryeministri, ja me kë e krahason

Ish-kryeministri nëpërmjet një postimi në Facebook ka komentuar për fishkëllimat e të rinjve kundrejt Ramës.

Sali Berisha u shpreh se kjo ishte një pritje e merituar për Noriegën nga të rinjtë. Ai e krahasoi këtë rasti, njësoj si 27 vjet më parë Adil Çarçanit.

Postimi i Sali Berishës:

Te rinjte fishkellima Rames sot, njesoj si 27 vjet me pare Adil Çarçanit!

Pritje e merituar per Noriegen nga te rinjte, te cileve u mbylli dyert e universiteteve dhe u dha per alternative marjuanen dhe kokainen. sb

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook“Gjyqi shndërrohet në ring”, dy shqiptarët ‘rebelohen’ ndaj trupit gjykues

Gruas shkodrane i ikën “tepeleku i kokës”, i prish ballkonin komshiut për të futur…

FOTO/ Humb kontrollin e automjetit, plagoset rëndë 20-vjeçarja shqiptare, nënë e tre fëmijëve

Kryemadhi vijon me sulmet: Rama po u bën shqiptarëve, atë që nuk ua bënë otomanët për 500 vite

Sinoptikanët japin alarmin: Në fundjavë rikthehet rreziku i përmbytjeve, ja zonat që mund të preken

FOTO/ Kishin fshehur drogën në qeset e plehrave, si u shkatërrua banda shqiptare në Itali (Emrat)

Paralajmërimi i fortë i Ngjelës: Politikanët e korruptuar janë të tmerruar, shumë shpejt do vulosin fundin e tyre

Publikohen fotot e projektit, ja si do të duket Aeroporti i Vlorës

Berisha shpërthen ndaj Ramës: Skënderbuçi i Spiropalit nuk vendosi një tufë lule tek përmendorja e Skënderbeut

Rrëzohet nga dritarja e shkollës, adoleshentja dërgohet me urgjencë në spital

Artikulli paraprakNjë përzierje popullore për trajtimin e anemisë
Artikulli tjetërNë fshatin e Viagras, ku edhe qentë janë të eksituar