Ballina Aktualitet Tiranë – Hidhet nga kati i pestë 30 vjeçarja

Tiranë – Hidhet nga kati i pestë 30 vjeçarja

Një 30 vjeçare me inicialet E.M. i ka dhënë fund jetës, duke u hedhur nga kati i pestë i pallatit.

Ngjarja ka ndodhur në Tiranë, në zonën e Unazës së re, rreth orës 22:00 të mbrëmjes.

Menjëherë në vendngjarje kanë mbërritur shërbimet e policisë, të cilat kanë konfirmuar se 30 vjeçarja ka gjetur vdekjen e menjëhershme.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të kryerjes së këtij akti vetëflijimi, nga ana e shtetases E.M.

Qosja: Pse nuk pranoj dekoratën e këtij regjimi

Aksidenti fatal në Shkodër/ Rritet bilanci i viktimave, humb jetën babai dhe dy vajzat

Aksident fatal në Shkodër, humb jetën babai dhe foshnja 8 muajshe

Arrestohen dy shqiptarët, kapen në kufi me 161 kilogramë drogë (Foto)

Tërbohet sërish moti, ja çfarë na pret javën e ardhshme

Deputeti i PD publikon dokumentat/ Rama do të prishë TK që të fshehë provat e krimit që ka bërë në 99-ën (Foto)

U arrestua nga policia shqiptare, hakeri 25-vjeçar për 60 ditë do të ekstradohet në SHBA ose…

Krim i rëndë në familje/ Sherr me thika mes vëllezërve në Tiranë, një i plagosur (Emri)

I bëri “cirk” policisë nga Tirana në Fushë-Krujë, ja kush është i shumëkërkuari i arrestuar (Emri)

EMRI/ Pranga për hajdutin e makinave, kush është 45-vjeçari nga Durrësi

Artikulli paraprak“The Wolverine” , i fundit i serialit “X-Men”
Artikulli tjetërSkandal! 2 raste dhune nga Policia e Shtetit