Ballina Aktualitet Tom Doshi tregon se për çfarë bisedoi me Ramën pas seancës: E...

Tom Doshi tregon se për çfarë bisedoi me Ramën pas seancës: E pyeta për…

Deputeti Tom Doshi dhe kryeministri Edi Rama kanë zhvilluar një bisedë pas seancës parlamentare.

Mesa duket këto dy personazhe të politikës shqiptare e ruajnë komunikimin mes tyre dhe kjo është parë sot jashtë sallës së parlamentit. 

Ish-kryeministri Sali Berisha ka komentuar rreth bashkëbisedimit, të cilën e ka quajtur një lutje për ndihmë të Ramës ndaj Doshit, me sa duket ata nuk kanë biseduar për aksionin e opozitës edhe pse deputeti nuk e mohon që e ka pyetur kryeministrin.

“Ishte një bisedë normale mes aleatësh për çuarjen përpara të reformave. U përshëndetëm si miq, e pyeta për familjen”, tha Tom Doshi.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook