Ballina Aktualitet “U sigurua që mos t’i bie sapuni nga dora”, Ermal Mamaqi gjen...

“U sigurua që mos t’i bie sapuni nga dora”, Ermal Mamaqi gjen zgjidhjen (Foto)

Ermal Mamaqi është një prej komedianëve më të famshëm shqiptar i cili shquhet për komentet dhe fotot qesharake që poston në rrjetet sociale.

Këtë herë Ermal Mamaqi ka hedhur një fotografi shumë interesante në Instagram ku shihet një zgjidhje për të mos rënë sapuni nga dora.

E kjo zgjidhje është shumë interesante, pasi e ka lidhur atë në mënyrë që të mos bie.

Fotoja e tij u komentua shumë sidomos, për mitin e rënies së sapunit nga dora!

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook
Kryemadhi: Më 27 janar harrojini flamurët politik, të protestojmë për Shqipërinë, do të jetë mëkat për këdo që…

Aksident në aksin Kavajë-Tiranë, makina përplas çiklisitin 67-vjeçar

Berisha përkujton Rugovën: Sot shqiptarët përkujtojnë 12 vjetorin e vdekjes së Presidentit legjendar të Kosovës

Me shpejtësi skëterrë në autostradë, mjeti përfundon në kanal (Detaje)

“Po nuk të pata unë, s’të ka askush”, ja mesazhi i fortë për vrasjen e Arielës

VIDEO+16/ Pamje të rënda nga ngjarja që tronditi mbarë opinionin, publikohen filmimet e vrasjes në Tiranë

Kush është infermieri 23-vjeçar nga Fieri që i mori jetën Arielës (Foto)

Denoncimi/ Çifti i avokatëve po zhvasin shqiptarët

Basha ngushëllime Jonuz Musliut: Humbje e madhe e një luftëtari të palodhur

Detaje/ Kush janë dy të rinjtë të qëlluar gjatë mesditës së sotme në Tiranë (Emrat)

Artikulli paraprakCili është shkaku i tërmeteve?
Artikulli tjetërNëse keni këtë simptomë, shkoni menjëherë tek mjeku!