Ballina Aktualitet VIDEO/ I riu nga Tirana del në ballkon të shikojë ç’bëhet jashtë,...

VIDEO/ I riu nga Tirana del në ballkon të shikojë ç’bëhet jashtë, ngel pa fjalë nga ajo që sheh

Një i ri nga Tirana është befasuar teksa ka dalë në mesnatë në ballkon me atë që ka parë në mes të rrugës.

Ai ka parë disa të rinj në mes të rrugës që sillen çuditshëm dhe në një moment bëjnë pompa në një nga rrugët e Kinostudios në kryeqytet.

Më pas të rinjtë mblidhen bashkë për të diskutuar, një gjë e pazakontë kjo e cila e ka habitur djalin që i ka filmuar dhe shpërndarë videon në rrjetet sociale.

Mbase të rinjtë kanë dashur të sfidojnë temperaturat… Për më tepër ndiqni videon e mëposhtme:

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook“Ma vrau ai plehra para syve, e kapi dhe…”, zbardhet dëshmia rrënqethëse e motrës së Arielës

Kastriot Myftaraj: Kush është oligarku me 5 yje qeveritare, çfarë fshihet pas tij (Emri)

Trafikonin lëndë narkotike, arrestohen dy persona në Vlorë (Emrat)

Vrasja e Arielës, sociologu shpërthen ndaj gazetarëve: Derdimenë! Nuk të lini as të vdesësh rehat!

“Si u mashtruan paturpësisht banorët e Verrisë për inceneratorin e plehrave nga Edi Rama”

Historia e dashurisë që në gjimnaz për Arielën, familja e Aldisonit thotë se…

Ngjela i përmend me emra: Ja kush janë të korruptuarit e antishqiptarët që nuk punojnë, por fshehin…

“Arielën e dashuronte që i vogël, por…” shoku i ngushtë tregon ndenjat dhe mëritë e Aldisonit

Forumi Ekonomik Botëror jep alarmin: Pabarazia dhe varfëria në Shqipëri janë rritur në 5 vitet e fundit

U shemb përtokë me 5 plumba, zbardhet telefonata e fundit e Arielës

Artikulli paraprakKëto janë tipet e femrave që nuk thonë kurrë “JO” për seks
Artikulli tjetërJa çfarë i shkakton stomakut pirja e kafesë esëll