Ballina Aktualitet (VIDEO) Skandaloze, studentja kosovare duke thithur kokainë në bankat e shkollës

(VIDEO) Skandaloze, studentja kosovare duke thithur kokainë në bankat e shkollës

Goditje e rëndë për sistemin arsimor në Kosovë, në Facebook po qarkullon një video ku mendohet se studentja po thith kokainë.

Videoja skandaloze është kapur brenda klasës ku dyshohet se vajza po merr lëndë narkotike fshehtas.

Shkolla është institucion edukativ-arsimor veprimtaria e të cilit është: Mësimdhënia aktive intelektuale nëpërmjet të nxënit gjatë gjithë jetës; Përvetësimi i njohurive shkencore dhe artistike me karakter nacional dhe botëror;

Akti i tmerrshëm i studentes vë në pikëpyetje zhvillimet e seancave mësimore në fakultete dhe brezin e ri që po rritet me tërheqje drejt drogave.

Shikoni videon më poshtë…

Qikat e Sodit Ne Fakulltet 😀 😀

Qikat e Sodit Ne Fakulltet 😀 😀

Posted by AlbaSot on 30.11.2017

 

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook