Ballina Aktualitet EMRAT/ Ngjarje e rëndë në Durrës, dy viktima dhe një i plagosur...

EMRAT/ Ngjarje e rëndë në Durrës, dy viktima dhe një i plagosur nga një sherr masive me thika

SHPËRNDAJE
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në fshatin Rrushkull të Durrësit, ku dy persona kanë mbetur të vdekur dhe një i plagosur rëndë, si pasojë e një sherri . 

Ngjarja e rëndë ka ndodhur pranë rezervuarit të kesaj zone . Nga veprimet hetimore dyshohet se konflikti ka qenë i çastit dhe nga verbal është kthyer në fizik ku palët kanë goditur me thikë njëri-tjetrin dhe për pasojë Qamo ka ndërruar jetë menjëherë. Dyshohet se shkak është bërë parkimi i një automjeti.

Njëri nga viktimat ka ndërruar jete ne vend , ndersa viktima e dytë ka ndërruar jetë si pasojë e plagëve të rënda.

Lulëzim Qamo , 35 vjeç  , është viktima e parë , i cili është goditur me thikë dhe ka ndërruar jetë menjëherë në vendin e ngjarjes . Ndërsa Yzedin Shalari , rreth 60 vjeç , ka ndërruar jetë në Spitalin e Durrësit. Ai kishte marrë plagë të shumta dhe nuk mundi të mbijetonte.

Ndërsa i plagosuri tjetër është Eduard Xhaferri , cili është në gjendje të rëndë.

 

SHPËRNDAJE

LAJM I FUNDIT/ Alarmohet policia, eksploziv i vendosur në një makinë në Vlorë

Aksident në aksin Elbasan-Peqin, përplasen dy makina por dëmtohet rëndë kalimtarja

FOTO/ Njihuni me burgun që të lë pa fjalë, më luksozi në botë, si hotel me 5 yje

VIDEO/ Pamje rrënqethëse, momenti tragjik kur 25-vjeçaren e shtyjnë në shina dhe përplaset për vdekje nga treni

“Kardiomiopatia”, sëmundja e fshehtë që i mori jetën gazetares Adela Xhamani, ja shenjat e saj

FOTO/ Këshilltari i LSI-së: Ja neni që i detyron shqiptarët të paguajnë për OJF-të e Sorosit

“Fatin e atdheut ta luajmë në kazino”, Profesor Kabo ironizon kandidatin për kryeprokuror Artur Selmani

Shiten aksionet e “Lori Caffe”, familja Hoxha përgjysmon kontrollin e saj në kompani

E bujshme/ Spanja mund të përjashtohet nga Botërori, “fërkojnë” duart italianët

FOTO/ Mbledhja e dy qeverive në Pogradec, qytetarët presin me pankarta Ramën

Artikulli paraprakIker Casillas në Premier League ?
Artikulli tjetërShqipëria, vendi me oraret më të gjata të punës në Europë !