Prezantuesja e njohur Albana Osmani ndau në Instagram një postim me një rrëfim interesant dhe te pathene me pare….

“Ndryshe nga të tjetër unë kam lindur duke qeshur. Pasi doktori mendoi se kisha lindur e vdekur, unë nisa të qesh. Nga ai moment, vazhdoj te qesh me atë doktorin budalla”, ka shkruar ajo bashkangjitur nje fotoje te postuar.

Duket se bukuroshja brune, di te buzeqeshe edhe pas stuhive qe jeta e perball, dhe kete mesazh ka dashur ta ndaje me te gjithe.