Mediat kanë aluduar shumë për marrëdhënien e ngushtë mes koreografit të njohur të “Tv Klan”, Albi Nako dhe balerinës së trupës së tij, Alba Hoxha.

Megjithëse kjo gjë nuk është konfirmuar akoma nga Albi dhe Alba.

Së fundmi teksa Alba ka postuar një foto ku shfaqej nën shoqërinë e mbesës së saj duke shkruar:

“E di Miela që ka tezen më të mirë në botë’?

Albi i shkruan: “E di Meila sa është rrit çmimi prasit në treg’, koment i cili nuk ka marrë përgjigje nga Alba.