Alesia Bami një nga vajzat më të bukura në Shqipëri me një karrierë modelingu të cilën e ka startuar që në moshën 13 vjeç ka është duke shijuar pushimet e saj të rradhës në Turqi.

Ajo është një prej zeshkaneve më seksi në Shqipëri dhe me shumë fansa tashmë edhe nga jashtë vendit tonë të vogël. Modelja e pashme ka postuar disa foto tek Instagrami i saj ku duket me një palë bikini provokuese me ngjyra të ndezura dhe që tek ato shohim disa figura kafshësh ku një nga kafshët është luani, mbreti i xhunglës. Mbase ka dashur të thotë se tashmë mbretëresha e modelingut që do të thyejë çdo rekord është ajo?