Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar mesazhin e një qytetari dixhital, i cili pretendon se është anëtar i Partisë Socialiste.

Qytetarit në fjalë akuzon drejtorin e Transportit në Durrës, Roni Shqopa, se përdor detyrën për lejimin e shpërndarjes së lëndëve narkotike.

“Ky trafikant ka emëruar çunat e hallës së tij në drejtorinë që drejton dhe emëron puinonjës me urdhër të bandave dhe bekimin e Vangjush Dakos”, vijon më tej me denoncimin qytetari.

Statusi i plotë
Drejtori i transportit ne Durres akuzohet se perdor detyren per transportin e drogave!

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb

dr berisha pershendetje te uroj shendet ! jam nje antar i partis socialiste doja te denoncoja nje drejtor drogaxhi i mirnjohur si trafikant droge quhet roni shqopa.te cilin pasi e howene nga drejtor konvaleshence ku merrej me drogen e Tahirit ai u vendo drejtor transporti ne Durres pikrisht we te beje lirshem transportin e drogave Ky trafikant ka emeruar cunat e halles vet ne drejtorin qe drejton dhe emeron punonjes me urdher te bandave dhe me bekimin e gjushit ju lutem bejeni publike se ky palo drejtor duhet futet ne burg bashk me gjushin. ju uroj shendet

drejtoria e sherbimit te transporteve durres i nderuar. e kane bere si prone private drejtorine