Dy moderatoret e njohura, Arbana Osmani dhe Xhemi Shehu, prej vitesh ruajnë një miqësi të forte.

Mbrëmjen e kësaj të premteje dy miket kanë vendosur të darkojnë bashkë dhe ashtu si çdo herë tjetër të dyja duket se po i shijojnë shumë orët e kaluara në prani të njëra-tjetrës.

Xhemi më parë ka treguar se kishte një problem të madh me Arbanën. Sepse ajo konsumonte të gjithë ushqimin që merrnin bashkë. Por këtë herë ka qenë Arbana ajo që ka “akuzuar” Xhemin për të njëjtën gjë.