Tabloidi britanik “Daily Mail” i ka kushtuar përsëri një artikull emigrantëve të paligjshëm shqiptarë.

 “Daily Mail” shkruan në artikullin e saj se shqiptarët festojnë hyrjen e tyre ilegale në Britani duke postuar foto dhe “selfie” në rrjetet e tyre sociale në Facebook.

“Duke qeshur, duke mbajtur shishe me pije dhe me duart qe tregojne flamurin shqiptar, “selfies” e adoleshentëve janë në faqe të cilat mund të arrijnë 60,000 ndjekës”, shkruan tabloidi britanik.

Ja disa nga fotot e postuara nga “Daily Mail”:

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”410″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook