Ish-kryeministri  Berisha vijon të publikojë të gjitha denoncimet që vijnë nga qytetarët. Në denoncimin e rradhës ai shprehet se vëllai i Fatmir Xhafës ishte në spitalin e Vlorës i armatosur duke ruajtur të plagosurin e ditës së djeshme në atentatin e bërë në qytetin bregdetar.

Nëpërmjetë një postimi në rrjetet sociale, Berisha shprehet se Noriega Vlorën jua ka besuar narkobandave!

Statusi i Berishës :

Noriega Vlorën jua ka besuar narkobandave!

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital për famozin Gon Xhafa & kompani. Sb

“Pershendetje doktor! die ne vlore pasi ndodhi ngjarja qe u plagosen ne transballkanike. te shkoje ne spitalin e vlores ishim mbi 100 veta te armatosur qe ruanin te plagosurin. dhe policia qe rinte bashk me ata kriminel. ne vend qe ministri te urdheronte ti arestonin te gjitj ashtu sic ishin. po rinin e benin sehir se ne mezin e tyre ishte dhe goni xhafa qe rinte ne pritje.per mikun e tij”