Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri di mjaft mirë të rrëmbejë vëmendjen me fotot që publikon në rrjetet sociale.

Dafina Zeqiri këtë verë është goxha e angazhuar me koncerte në trevat shqiptare, por këngëtarja 29-vjeçare nuk nguron të postojë edhe imazhe provokuese.

Së fundmi, zeshkania shfaqet mjaft joshëse, e veshur me bikini të zeza në formë të tejdukshme që i zbulon të pasmet dhe një pjesë të gjoksit.

“Djalë, ti më bën të notoj. Kthemu prap”, janë disa prej përshkrimeve që i janë bërë fotove të sjella në rrjetet sociale.

Pritet që Dafina Zeqiri të publikojë këngën e re në duet me Lumi B.

 

Boy u knoe u make me float….. 📸 @argjiraspanca

A post shared by DAFINA (@dafina.zeqiri) on

 

Kthemu prap…… 📸 @argjiraspanca

A post shared by DAFINA (@dafina.zeqiri) on