Në puntatën e mbrëmjes së sotme të emisionit “Shiko Kush LUAN”, të moderuar nga Luana Vjollca ka pasur emra të njohur të showbizzit shqiptar.

Më konkretisht të ftuar kanë qenë: Aurela Hoxha, Ilda Bejleri, Dren Abazi, Ermal Fejzullahu dhe Rashel Kolaneci.

Por një nga gjërat që ka bërë më tepër përshtypje në emision ishte dhe deklarata publike e Aurelës.

Modelja e njohur shqiptare, e pranoi live në emision se ka kryer operacione plastike. 

Përveç buzëve, Aurela tha se ka kryer ndërhyrje edhe në gishtat e saj të këmbës duke i fryrë.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook