DuaLajm.Com
Flash
Ballina Autorët Postime nga aldo

aldo

2091 POSTIME 0 KOMENTET

Receta Gatimi/ 2 sekrete për të bërë kungulleshkat e mbushura në...

Këto janë 2 sekretet që vijnë nga shef Cesare Gasparri, në shkollën italiane të kuzhinës. Për vetëm 45 minuta ju mund të përgatisni atë...

Po mbani dietë?! Ja cilat janë 5 gabimet që nuk ju...

Në qoftë se do ti dinit të gjitha sekretet dhe truket e dietave, këto të fundit do të kishin funksionuar që me përpjekjen e parë....

VIDEO/ Astrologia Meri: Ja cilat janë disa nga shenjat e Horoskopit...

Një nga astrologet e famshme në vendin tone Meri ka folur për parashikimin e yjeve për muajin Tetor 2017. Shenjat problematike që kanë një muaj...

Rama publikon ‘Foton e Ditës’, zbulon kabinetin qeveritar që do udhëheqë...

http://dualajm.com/wp-content/uploads/2017/10/22289857_10155208772091523_9024385902562651439_o.jpg

Buffon i lë të gjithë “gojëhapur”: Shprehja që më ka ngelur...

http://dualajm.com/wp-content/uploads/2017/10/402C601400000578-0-image-a-33_1494497463230.jpg

Tekniku italian: Panucci, miku i mirë me Buffon…

http://dualajm.com/wp-content/uploads/2017/10/giampiero-ventura-italy-training-session-and-press-conference-03102017_1gfu4srndpgbz1fccra3a7swfh.jpg

“Makina e Qazim Sejdinit aksidentoi të riun”/ Policia e Elbasanit: Ja...

http://dualajm.com/wp-content/uploads/2017/10/POLICIA-ELBASAN.jpg

Moderatorja seksi provokon nga Xhamajka, zbuloni çfarë fotosh ka publikuar Luana...

Ajo është padyshim një nga moderatoret më seksi të momentit në vendin tonë, Luana Vjollca ka publikuar disa foto nga Xhamaika ku duket se...

FOTO/ Nga shtëpitë me qera tek nafta për makinën, ja si...

http://dualajm.com/wp-content/uploads/2017/10/auto_kuvendi.-21507480473.jpg

DENONCIMI/ Policia po fsheh krimin! Don Lala aksidenton të riun në...

http://dualajm.com/wp-content/uploads/2017/10/22279524_880714148756160_230542444470051035_n.jpg