DuaLajm.Com
Flash
Ballina Autorët Postime nga daniel

daniel

5159 POSTIME 0 KOMENTET

FOTO/ Kjo tifoze seksi nga Argjentina do t’ju lërë pa gjumë...

Ailen Bechara është një modele dhe balerinë shumë e famshme në Argjentinë. Bjondja 27-vjeçare me forma trupore superseksi, Ailen është gjithmonë në qëndër të vëmendjes...

Hoxha që “dëbonte” xhindët fshehu krimin e nuses, ja vendimi që...

Komuniteti Mysliman Shqiptar e ka pezulluar hoxhën që u akuzua për fshehje të krimit, pasi 21-vjeçarja Mariana Cmeta i kishte treguar se kishte helmuar...

Protestat masive në 35 qytete për vrasjen e gazetarit në Sllovaki,...

  Dorëheqja e Kryeministrit Robert Fico, nuk ishte e mjaftueshme për të ndalur protestuesit në Sllovaki. Dhjetëra mijëra kanë vazhduar të protestojnë në rrugët dhe sheshet...

FOTO/ Zbulohet me fytyrë Ledio, regjizori misterioz i emisionit “Zonë e...

Një nga personazhet më misteriozë të emisioneve shqiptare është pa dyshim Ledia, regjizori i "Zonë e Lirë". Çdo të premte e dëgjojmë moderatorin Arian Çani...

“Të paktën ne nuk kurohemi te 5-a”, aktori i Portokallisë tallet...

Aktori i humorit Rezart Veleshnja ka qenë i ftuar në emisionin "Pop Culture" disa ditë më parë ku është pyetur rreth punës së tij...

27-vjeçari shqiptar vdiq nga kanceri, familja e tij bën gjestin e...

Familja e Valdet Zeqirajt, 27-vjeçari nga Istogu, i cili ndërroi jetë pak ditë më parë, pasi humbi betejën me kancerin, ka bërë një gjest...

Përplasjet me Turqinë, “përbindëshi” amerikan mbërrin në Greqi

Ndërkohë që Turqia mban stërvitje të frikshme në Egje dhe ka dërguar disa anije pranë Qipros, Greqia ka ngritur alarmin se këto "lojëra lufte"...

Kjo është “bisha” me 1.600 kuaj fuqi që do thyej të...

Lufta e inxhinierëve për të arritur shpejtësinë maksimale në automjete vazhdon dhe Hennessey Venom F5  do të pajiset me 2 turbo të tjera. Modeli më...

Striptisti rrëfen tmerrin e 8 Marsit: Ja ç’më punuan femrat e...

  Një sërë fotosh dhe video qarkulluan edhe këtë vit nga çmenduritë që bën gratë dhe vajzat për 8 Marsin, teksa dolën në mbrëmje klubeve...

“E marrtë e mira, duhet…”, deputeti demokrat përgatit “kryqëzimin” e Saimir...

Dosja "Habilaj" është rikthyer në qendër të vëmendjes, pasi demokratët, nën kryesimin e Edi Palokës, janë përgatitur t'i shkojnë nbë fund hetimit të ish-ministrit...