DuaLajm.Com
Flash
Ballina Autorët Postime nga editor

editor

615 POSTIME 0 KOMENTET

Horoskopi për ditën e sotme, 20 shkurt 2018. Njihuni me parashikimin...

Ky është Horoskopi për ditën e sotme, e martë, 20 shkurt 2018. Njihuni me parashikimin për ndjenjat, shëndetin, punën dhe financat, si do ecë dita...

SKANDALI NË LEZHË/ Denoncimi: Punonjësi i policisë gjyqësore zapton pronat private...

Ndërtimet pa leje mbi pronat private vijojnë të jenë një “gangrenë” e madhe për vendin. Por më shqetësues bëhet fakti kur shteti mbyll sytë...

Zbardhen akuzat/ Abuzim 54 mln USD, ja përse u arrestua ish-drejtori...

Afër mesnatës është arrestuar nga policia e Tiranës ish-drejtori i Përgjithshëm i Rrugëve që vinte nga radhët e LSI, Dashamir Xhika. "DuaLajm.com" mëson se Xhika...

Po “kërcasin” prangat, arrestohet në mesnatë ish-drejtori i rëndësishëm i LSI

Afër mesnatës është arrestuar nga policia e Tiranës ish-drejtori i Përgjithshëm i Rrugëve që vinte nga radhët e LSI, Dashamir Xhika. "DuaLajm.com" mëson se...

FOTO/ Zbulohet emri, kush ishte në makinë me Ahmetajn kur u...

Kryetari i partisë demokratike Lulzim Basha, ka zbuluar për herë të parë, emrin e personit që ishte në makinë me ministrin e Financave, Arben...

Armand Duka akuzë të rëndë Finos: Ke aktivizuar kriminelët, kam frikë...

Armand Duka dhe Bashkim Fino, dy kandidatët për president të Federatës Shqiptare të Futbollit, kanë shkëmbyer replika mjaft të ashpra në emisionin “Të Paekspozuarit”,...

Basha nuk do Ramën përballë, por një femër gazetare që të...

Kryeministri, Edi Rama i ka kërkuar disa herë radhazi, lideri të opozitës, Lulzim Basha që të dilte para shqiptarëve dhe të listonte oligarkët që...

VIDEO/ Duka degjeneron live Finon: Mbahesh mend vetëm për “Muçi, Naçi,...

video
Armand Duka dhe Bashkim Fino, kanë debatuar mbrëmjen e sotme, me njëri tjetrin në emisionin “Të Paekspozuarit”. Duka është pyetur nga Ylli Rakipi për tre...

“Peshku i madh”? Shkëlzen Berisha merret në pyetje në Prokurorinë e...

Shkëlzen Berisha, djali i ish-kryeministrit Berisha është thirrur për të dëshmuar mbrëmjen e sotme në Prokurorinë e Tiranës në cilësinë e personit që deklaron...

Gjendje ankthi në Dibër, kreu i Bashkisë lëviz me shoqërues. Zbarkojnë...

Një ditë pas ngjarjes së një sherri të dhunshëm në bashkinë Dibër, qyteti duket se po përjeton një gjendje të vërtetë ankthi dhe tensioni. Burime...