DuaLajm.Com
Flash
Ballina Autorët Postime nga Eldi

Eldi

735 POSTIME 0 KOMENTET

Doni të jetoni 100 vjeç? Ndiqni këshillat e disa pleqve 100-vjeçarë

Pas Japonisë janë spanjollët ata që kanë numrin më të lartë të 100-vjeçarëve. Spanja numëron mbi njëqind mijë 100 vjeçarë  në vendin e saj....

“Mami im është zjarr sonte”, Bleona Qerreti na habit duke treguar...

Bleona Qerreti si gjithmonë nuk harron të surprizojë fansat e saj duke bërë publik një lajm për mamanë e saj. Bukuroshja poston në rrjetin social...

Më në fund një chat i ri vetëm për shqiptarët! Aplikacioni...

  Shumë aplikacione të huaja kanë gjetur përdorim nga shqiptarët, ku më së shumti shërbejnë dhe për krijimin e lidhjeve të dashurisë. Tashmë kemi një aplikacion...

“Bombat” që mund t’i plasin Bashës në dorë

Prej disa javësh opozita është futur në një spirale haluçinante kërcënimesh duke lënë të kuptohet se.... Nga Andi Bushati Prej disa javësh opozita është futur në...

Historia e unazës së fejesës, a e dini pse mbahet ende?

Unaza e fejesës mund të duket një zakon i vjetër aq sa institucioni i martesës. Por në disa argumente për dashurinë, unaza simbolizon premtimin...

Rama: “E ndjej dhimbjen e Vuçiçit”. Gazetarja e kritikon, “hajt më...

Deklarata e Edi Ramës për nismën më të re të presidentit serb Aleksander Vucic lidhur me një dialog të brendshëm me Kosovën ka shkaktuar një...

“Zezak m***”, tifozi racist shan dhe godet me shkelma sulmuesin e...

Rahim Sterling, sulmuesi i Manchester Cityt, ka patur konfrontim me një tifoz, pak para ndeshjes me Tottenham. Sipas gazetës “The Sun”, Sterling është marrë me...

SHKODËR/ Arratisje si nëpër filma, shmang policinë me makinën e mbushur...

Ngjarja ka ndodhur në qytetin e Shkodrës ku shoferi nuk i bindet urdhërit të policisë, tenton të largohet pasi transportonte lëndë narkotike, por arrestohet në...

FOTO/ Kjo seks bombë të “rrënqeth mishin”. Asetet e modeles ukrainase,...

Në 2015 u bë e famshme përmes rrjeteve sociale dhe bujës që shkaktoi arsyeja se përse e la ish-bashkëshorti i saj, një politikan i...

Diçka interesante për ditën e fundit të vitit të lindjes. Zbuloni...

Edhe numrat do të thonë shumë për personalitetin tuaj, ashtu sikur shenja e horoskopit apo viti i lindjes. Numri i fundit në vitin tuaj të...