DuaLajm.Com
Flash
Ballina Autorët Postime nga ergis

ergis

2000 POSTIME 0 KOMENTET

Receta e Gatimit/ Si të gatuajmë supë me panxhar dhe salcë...

Përbërësit 500g panxhar i kuq 2 qepë të njoma 1 mollë jeshile 1 patate 1/2 litër lëng zarzavatesh 80g kos i bardhë 50g djathë...

Policia godet një tjetër bandë droge, arrestohen dy persona në Maliq...

Policia ka goditur një tjetër rast të “Prodhimit dhe shitjes së narkotikëve.”, ku Specialistët për Narkotikët, në bashkëpunim me Komisariatin e Policisë Maliq, sekuestrojnë...

Si të forcojmë sistemin imunitar të foshnjës me disa hapa të...

Nënat duhet të kenë kujdes të shtuar ndaj foshnjave të tyre gjatë muajve të parë të jetës, për shkak të imunitetit të dobët. Për...

Doni të studioni jashtë? Ambasada Gjermane nxjerr udhëzimet e rëndësishme

Një shans i ri është krijuar për studentët shqiptarë të cilët kanë, shumë dëshirë të ndjekin studimet jashtë vendi por mundësitë i kanë të...

Kryeministri Rama bën publike “Letrën e Javës” së një mësueseje, qytetarët...

Kryeministri Rama me anën e një postimi tek rrjeti i tij social Facebook, ka publikuar atë që sipas tij quhej "Letra e Javës" ku...

Ja kush janë disa prej gjërave më emocionuese dhe të bukura...

Kur ju keni plane për jetën, ajo gjithmonë është më e mirë, e më e lehtë. Disa nga to duhet t’i realizoni para të...

Rama i jep tjetër formë shprehjes së tij “S’keni parë gjë...

Gjatë replikës së tij të djeshme në atë seancë maratonë të Kuvendit, siç kishte deklaruar 4 vite më parë, kryeministri Rama tashmë që siguroi...

Kryemadhi dhe Berisha bashkohen nga gjesti i Ramës, “Mbylli veshët kur...

Gjesti i djeshëm i kryeministrit të vendit mesa duket ka bashkuar dy politikanë që nuk njihen për një marrëdhënie të mirë politike siç janë...

Shqipëria shfaqet sërish në mediat e huaja, Le courrier d’Espagne: Shqipëria...

  Përjashtimi nga taksat për plot 10 vite, përsa i përket hoteleve që kanë 5 yje u mor si një prej iniciativave të deklaruara nga...

Champions League/ Roma barazim të luftuar ndaj Atletico Madrid, Qarabagu i...

Mbrëmja startuese e Champions League ka qenë për tu mbajtur mend ku që në ditën e parë na ka dhuruar një përplasje gjigandësh mes...