Kryetari i PD-së, Lulzim Basha ka publikuar disa foto nga festa e 10-vjetorit të pavarësisë së Kosovës.

Me anë të një postimi në Facebook, Basha ka publikuar fotot ku shihet qartë që qytetarët kosovarë kanë qenë mjaft entuziastë në këtë ditë të shënuar.

Në këtë vizitë bashkë me Bashën ishte dhe ish-kryeministri i Shqipërisë Sali Berisha.

“Me qytetarët e Prishtinës në 10 vjetorin e Pavarësisë së Kosovës”– shkruan Basha.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”1123″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook