Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha po njeh sukses të madh ndërkombëtar në projektet e saj muzikore.

Ajo gjithashtu është edhe aktive në rrjetet sociale, ku numëron numër të lartë ndjekësish.

Së fundmi ajo ka publikuar një video provokuese nga Toronto, në Kanada.

E veshur në të kuqe, në një ballkon apartamenti, Bebe i kthen të pasmet kamerës dhe i tund ato duke kërcyer.

“Ndihem mirë në Toronto ”, ka shkruajtur Bebe Rexha krahas videos, e cila u komentua gjerësisht nga fansat.