Kantautori Kastro Zizo tërheq gjithmonë vëmendjen me deklaratat e çuditshme dhe batutat e tij të shumta.

Një gjë të tillë duket se e ka bërë edhe gjatë ditës së sotme, teksa ishte i ftuar në emisionin “Fun Day”.

Ndërsa moderatorja e pyeti nëse i kishte shkruar ndonjëherë të dashurës letra dashurie, Kastro iu përgjigj: “Pse mi ça jam unë, jam ndonjë borzilok unë? Patjetër mi”.

“Kam bërë aq shumë këngë për femrat sa po mendoja dy vjet të bëhem gay fare. Kot, gjendje. 2018-2020 po rri gay ca kohë, meqë është trend”, shton Kastro duke qeshur.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook