Venera Lumani është kthyer në një nga këngëtaret më të pëlqyera dhe më të komentuara për fansat e muzikës, sidomos pas historisë së saj të dashurisë me Lind Islamin.

Çifti i showbizzit shqiptar ishin të ftuar në emisionin radiofonik “You and Me” në NRG Radio, ku kanë rrëfyer se si ndodhi puthja e parë mes tyre.

Lindi zbuloi se janë puthur nga liqeni, ndërsa Venera e nisi historinë që nga fillimi.

“Ishte ndër herët e para që une po vija dhe po rrija në Tirane, dhe ne në Shkup zakonisht bëjmë këtë gjë: takohemi me shoqërinë në park, pimë, hamë dhe pastaj ikim në club. Pas clubit kur na hahet prapë, blejmë për të ngrënë dhe shkojmë përsëri në park, dhe une thosha: ku ka një park ku rrinë të rinjte dhe faktikisht na erdhi vetëm liqeni në mendje. Pastaj i mora vesh këto historitë e liqenit”, tregoi ajo.

Venera u shpreh se puthja mes saj dhe Lindit erdhi natyrshëm, por diçka i pengonte…hunda.

“Me hunden kemi pasur probleme…deri në momentin kur bëra operacionin”, tregoi duke qeshur këngëtarja.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”1199″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook