Meteorologët kanë parashikuar se temperaturat për ditën e nesërme do të jenë normale, ku vlerat minimale do të jenë 9 gradë celcius dhe ato maksimale 18 gradë. 

Temperatura pak të pazakonta për ditët që lamë pas dhe për stinën që jemi.

Sipas meteorologëve dita e shtunë do të ketë mot të vranët por që nuk do të ketë reshje shiu.

Pritet që të kenë një ulje të lehtë të temperaturave në dy skajet e vendit.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook