Modelja,prezantuesja Belen Rodriguez provokon gjithmonë me fotot që poston në llogarinë e saj në Instagram.

Në foton e fundit publikuar nga modelja shfaqet mbi një kalë, e veshur me micro bikini, foto e cila ka marrë brenda një dite 500 mijë pëlqime.

Buzë detit dhe me format trupore harkuese Belen nuk i ka lënë vend i magjinatës.

Pas ndarjes me të dashurin e saj Andrea Iannone, showgirl-i argjentinase duket se ja ka kushtuar të gjithë vëmëndjen punës së saj.