Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një video në Facebook gjendjen aktuale në Novoselë.

Në video shihet një makinë duke u marrë nga rryma e ujërave që kanë përmbytur Novoselë.

Në mjetin e përmbytur gjendet dhe shoferi i cili nuk po i’a del dot të shpëtojë nga uji që po e rrethon ndërsa bën thirrje për ndihmë.

Shpresojmë që të mbërrijnë sa më shpejt forcat e armatosura dhe polica për të shpëtuar qytetarin.

Nje beteje tjeter per jeten sot ne Ferras! sb

Gepostet von Sali Berisha am Samstag, 2. Dezember 2017

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook