Ashtu siç paralajmëroi pak orë më parë, ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një video, ku pretendon se deputeti socialist, Taulant Balla shihet bashkë me një person të dënuar për trafik droge.

“Ja Taulant Bego/Jaris qe betohej dje se eshte e montuar foto e tij me bossin e kokaines, Maksi Beço te arrestuar ne vitin 2015 nga policia per kokaine! Sb”, shkruan Berisha në “Facebook”.

Kujtojmë që ditën e djeshme, Berisha publikoi një foto ku pretendoi se deputeti Balla shihet nën shoqërinë e Maksi Beços, të arrestuarit për trafik kokaine, ndërsa sot ka publikuar edhe një video të shkurtër.

Ja dhe Taulant Bego/Jaris qe betohej dje se eshte e montuar foto e tij me bossin e kokaines, Maksi Beço te arrestuar ne vitin 2015 nga policia per kokaine! sb

Gepostet von Sali Berisha am Montag, 8. Oktober 2018