Ish-kryeministri Sali Berisha uron shqiptarët për 105 vjetorin e Pavarësisë.

Nëpërmjet një video të publikuar në rrjetin social Facebook, Berisha uron me mbishkrimin “Gëzuar ditëlindjen e lirisë së shqiptarëve, festën e festave tona!”

“Gëzuar 105 vjetori i Pavarësisë së Shqipërisë”, shkruhet në videon e mëposhtme ku paraqitet dhe një shqiponjë dhe flamuri kombëtar.

Gezuar ditelindjen e lirise se shqiptareve, festen e festave t…

Gezuar ditelindjen e lirise se shqiptareve, festen e festave tona! sb

Gepostet von Sali Berisha am Dienstag, 28. November 2017

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook