Vetëm disa ditë më parë ishin Ermal Mamaqi dhe Bes Kallaku të cilët filluan të shkëmbenin batuta me njëri tjetrin në rrjetet sociale. Batutat kulmuan me “turpërimin” që Bes Kallaku i bëri Mamaqit duke u shprehur se ende nuk e kishte gjetur  zarfin e tij. 

Mamaqi ishte i ftuar në emisionin ‘Mirage’  kur u pyet lidhur me dhuratën që ai kishte ndërmend t’i bënte Besit dhe Xhensilës, ai nxori nga xhepi shumën e lekëve që do t’i hidhte, mes të cilave një prerje 500 euro.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook