Moderatorja dhe këngëtarja më seksi në Shqipëri, Luana Vjollca vazhdon të na suprizojë dita-ditës.

Luana në çdo imazh që publikon në rrjetet e saj sociale arrin që të duket e bukur dhe shumë joshëse. Por, këtë herë ajo vërtetë na ka surprizuar.

Moderatorja e emisionit “Shiko kush luan” ka ndarë në rrjetet sociale një foto krejtësisht natyrale dhe pa make-up.

Siç duket, make-up për Luanën është vetëm punë qejfi pasi ajo duket e mrekullueshme edhe pa të.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook