Pas suksesit të filmit “The Lion King”, këngëtarja e njohur po shijon disa ditë pushime me familjen. Në disa foto të publikuara së fundmi në Instagram shihet barku i fryrë i këngëtares dhe të gjithë mendojnë se ajo është në pritje të fëmijës së katërt.

Pas këtyre fotove njerëzit kanë vërshuar me komente duke e pyetur nëse është shtatzënë. Ajo shfaqet e veshur me një fustan me kuadrata dhe me një çantë ngjyrë vjollcë duke mbuluar barkun dhe fansat mendojnë se këto janë shenja që tregojnë se këngëtarja është shtatzënë.