Të bukura, joshëse dhe plot sharm që nuk ngurrojnë ta ndajnë me ndjekësit e tyre në foto provokuese.

Ato janë binjaket nga Rusia, Adel dhe Alina Fakhteeva dhe siç duket janë të pandara nga njëra-tjetra.

Bukuroshet me sa duket kanë ndërmend të rrinë gjithë jetën bashkë, sepse deklarata e tyre e fundit i ka shtangur jo pak ndjekësit e tyre.

Ato kërkojnë një burrë të përbashkët që të martohen të dyja më të, por me një kusht:

Partneri i tyre i ardhshëm duhet të jetë shumë, shumë i pasur!

Binjaket 22-vjeçare vijojnë studimet në universitet në qytetin e tyre të lindjes, Kazan.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook