Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bleona Qerreti ka qenë e ftuar mbrëmë në emisionin Xing me Ermalin.

Bleona ka udhëtuar nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës për në Shqipëri, vetëm për tu gjendur para shqiptarëve në një prej emisioneve më të ndjekur.

Moderatori i emisionit përmendi këngën e famshme të Bleonës e cila u shpreh se ishte një dedikim për një person.

Ishte pikërisht kjo fjali që Ermal Mamaqi të fillonte pyetsorin për të gjetur se për kë bëhet fjalë.

Bleona e ka përfunduar bisedën duke e quajtur “një dukuri” këtë këngë, e cila ka qenë një nga më të suksesshmet në karrierën e saj.

Në një situatë tjetër Ermali sfidon Bleonën që të shkonin së bashku në një qebaptore.

Këngëtarja e ka pranuar sfidën duke shkuar në qebaptore plot me meshkuj. Ermali zhvilloi aty rubrikën “Pyetjet nga Facebook”.

Papritur në qebaptore ikën dritat dhe një nga meshkujt aty i thotë Bleonës “Të hëngsha ***”, duke shfrytëzuar situatën që ishte errësirë. Por Bleonës nuk i shpëton asgjë dhe ju pëgjigj: “Hyr në rradhë…”

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”378″ sortorder=”3444,3445,3451,3446,3447,3448,3449,3450″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Bleona Qerreti ka përshkuar në emision mashkullin ideal për të. Këngëtarja shprehet se nuk do të lidhej me dikë më të vogël se ajo në moshë pasi ajo do një burrë të vërtetë dhe jo fëmijë.

LEXO EDHE:  Bleona Qerreti nuk di të ndalet, pozon sërish nudo (Foto +16)

Këngëtarja i habiti të gjithë me shprehjen “Dua një burrë që të më rrahë 3 herë në ditë,”-ka përfunduar këngëtarja me shaka.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook