Këngëtarja shqiptare, tashmë me famë botërore Bleona Qerreti ka postuar në Instastory makinën e saj luksoze “Porsche Cayenne”.

Diçka që bie në sy tek makina është pikërisht targa. Targa mban emrin e këngëtares dhe gjithashtu flamurin shqiptar. Ky detaj ka gëzuar shumë shqiptarë, të cilëve i ka pëlqyer shumë fotoja.

 Ajo na shfaqet në super formë, të gjithë po presin hitin e radhës por për projektin e saj të radhës ende nuk dimë gjë.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook