Pas daljes në kinemat botërore të serisësë tretë të filmit “Fifty Shades Freed”, mesa duket impakti ka qenë i madh tek admiruesit e këtij filmi.

Në premierën e këtij filmi ishte dhe këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, e cila këndon kolonën zanore të filmi dhe njëherësh luan rolin e motrës së protagonistit kryesor, të quajtur Mia.

Ky film ka lënë mpakt të madh edhe tek të famshmit shqiptarë, njëraprej tyre është edhe këngëtarja Bleona Qereti.

Mesa duket, e frymëzuar nga ky film, Bleona ka sjellë një foto mjaft ‘të nxehtë’ në rrjetin social Instagram.

Belona shfaqet me sytë e mbuluar me maskë, ndërsa ekspozon gjoksin e saj, duke etiketuar në këtë foto dhe faqen e filmave në Instagram.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook