Ballina Bota “Çmendet” babai, tenton të hedh fëmijën nga kati i 15 për 1000...

“Çmendet” babai, tenton të hedh fëmijën nga kati i 15 për 1000 like në “Facebook” (FOTO)

SHPËRNDAJE

Një burrë nga Algjeria ka nxjerrë djalin e tij të vogël në dritaren e apartamentin që të merrte 1000 pëlqime në Facebook.

Ai publikoi një video në rrjetin social, ku e mbante fëmijën nga bluzja në katin e 15-të dhe kishte shkruajtur: “1000 Like ose do e hedh.”

Nëse ai do e lëshonte, kishte mundësi që fëmija të binte nga lartësia prej 45 metrash në tokë, gjë e cila do t’i kishte shkaktuar vdekjen e sigurtë.

Policia e arrestoi babain e papërgjegjshëm duke e dënuar me dy vite burg, ndërsa vogëlushi është në gjendje të mirë shëndetësore.

Comments

comments

SHPËRNDAJE

“Përçahet PD-ja”, kritiku i Bashës sulmon Jemin Gjanën: Ki respekt të paktën për veten, mos e poshtëroni më shumë…

Degjeneron mbledhja e Kryesisë së PD, Jemin Gjana tenton të rrahë kritiken e Bashës

Çmendet moti/ Fillojnë reshjet e para të dëborës, ja qyteti ku janë zbardhur malet

Operacioni i Policisë në Elbasan, reagon Berisha: Çako i drogës arrestoi 27 endacakë, por me Bandën e Ramës…

Albi Nako qan live në studio për Klaudia Pepën, ajo i dërgoi një videomesazh

Sekuestrohen prona dhe llogari bankare në Tiranë, policia jep detajet: Ja kujt i përkasin

Fotoja e Ramës me Trump, shpërthen Spartak Ngjela: O pafille, shqiptarët s’janë indianë

MAKABRE/ Si u gjetën me këmbë dhe duar jashtë varrit dy vëllezërit nga Devolli?

Sulmi me blind ndaj Policisë, Haki Çako flet për “barrikadën e krimit”: Autori është identifikuar

DETAJET/ Superaksioni i Policisë në Elbasan, arrestohen 27 “të fortë”. Bllokohen prona e mjete superluksoze

Artikulli paraprakRama i kundërpërgjigjet LSI-së: Ndiej keqardhje kur ju shoh teksa keni dalë nga binarët dhe çirreni e kërcënoni
Artikulli tjetërStudimi/ Cilat janë 10 gjëra që i bëjnë të lumtur fëmijët