Ballina Bota E pabesueshme, shikoni sesi peshkaqeni thyen kafazin e hekurt te polumbarëve

E pabesueshme, shikoni sesi peshkaqeni thyen kafazin e hekurt te polumbarëve

Një peshkaqen i bardhë i cili është pikasur nga polumbarë dhe po tërhiqej që të vinte afër kafazit në mënyrë që ta shikonin polumbarët e zhytur por ai ka arritur të thyejë kafazin poshtë duke  kërcyer sipër kafazit të hekurt më pas dhe duke dalë në det sërisht, video ka bërë lajm pasi krijesa ishte një nga më të mëdhajat të para ndonjëherë por e rëndësishme është që edhe peshkaqeni edhe zhytësi shpëtuan mirë nga ky incident.

Për më tepër ndiqni videon :