Ballina Bota E tmerrshme/ 11-vjeçarja sjell në jetë fëmijën e parë në inçest me...

E tmerrshme/ 11-vjeçarja sjell në jetë fëmijën e parë në inçest me vëllain 14-vjeç

Një vajzë 11-vjeçare ka sjellë në jetë një djalë në incest më vëllain e saj 14-vjeçar.

Fëmija lindi në Spitalin Virgen de la Arrixaca në qytetin e Murcia në Spanjë të premten pasi vajza u shfaq me dhimbje stomaku.

Policia e thirrur për të hetuar identitetin e babait të fëmijës zbuluan se ishte i vëllai i 11-vjeçares.

Ai e la motrën e tij të vogël shtatzënë në moshën 10 vjeçare. Burimet thonë se i vëllai nuk do të përballet me ndonjë procedurë ligjore sipas ligjit spanjoll sepse është nën moshën e përgjegjësisë penale.

Si foshnja ashtu edhe nëna mendohet se janë mirë.

Vajza dhe prindërit e saj pohojnë se nuk ishin në dijeni të shtatëzanisë dhe se shkuan në spital me mendimin se 11-vjeçarja kishte probleme serioze me zorrët.

Testet e ADN-së tani do të zhvillohen për të konfirmuar pretendimet e familjes se kush është babai i fëmijës.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook
Gjykata e Apelit Durrës lë në fuqi vendimin e mëparshëm, Dashamir Xhika mbetet në burg

“Hapja e portave drejt ferrit”, artikulli i ‘The Economist’ për ndryshimin e kufijve në Ballkan

FOTO/ Fejohet këngëtari i njohur shqiptar, publikon pamjet e shkëmbimit të unazave

DOSSIER/ “Të lidhur me tela me gjemba”, si u pushkatuan barbarisht nga komunistët 22 intelektualët shqiptarë

VIDEO/ Aksidenti fatal në Shkodër, 1 minutë heshtje në takimin Vllaznia-Teuta

Bulqizë/ Mbulohet nga dëbora, furgoni me 9 pasagjerë bllokohet 2 orë në rrugë

Vlorë/ Rikthehen atentatet me eksploziv, një tjetër shpërthim biznesi në mesnatë

Rrëfimi tronditës i 18-vjeçares shqiptare: Prindërit më mbajnë të burgosur në shtëpi, duan të më…

VIDEO/ Plagosja e dyfishtë në Tiranë, publikohen pamjet e sherrit mes dy grupeve

“Deklaratat për presidentin e përbashkët Shqipëri-Kosovë”, reagon Vasili: Vendi digjet, Rama…

Artikulli paraprakLëvizje e rëndësishme e Prokurorisë për çështjen “Habilaj-Tahiri”, i kërkohet ndihmë edhe…
Artikulli tjetërFirenze/ Përdhunoi studenten italiane në bodrum, arrestohet 22-vjeçari shqiptar