Ballina Bota E tmerrshme, shtypet nga makina ndërsa luante në trotuar (VIDEO)

E tmerrshme, shtypet nga makina ndërsa luante në trotuar (VIDEO)

Një djalë i vogël është shtypur nga një makinë, ndërsa ai luante në trotuar. Aksidenti i tmerrshëm ndodhi në komunën e Chongqing në Kinën Jugperëndimore.

Këmbësorët e çastit të tmerruar, vrapuan menjëherë në vendngjarje për të ngritur makinën ku poshtë saj ndodhej vogëlushi.

Ata u munduan për ti dhënë ndihmën e shpejtë djalit të vogël përpara se ai të dërgohej në spital.

Shërbimet e emergjencës dhe policia u thirrën menjëherë në vendin e ngjarjes . Besohet se po hetojnë incidentin. Djali i vogël thuhet se ende është në spital duke marrë trajtim.

“Dualajm.com” publikon videon e aksidentit të tmerrshëm e regjistruar nga kamerat e sigurisë.

LAJM I FUNDIT/ Ekzekutohet me armë shqiptarja në Greqi, dyshohet se e vrau…

E PAZAKONTË/ “Më jep vajzën për nuse, ose ju vrava të gjithëve”, nipi kërcënon me jetë xhaxhain

U arrestua për shpërdorim detyre, lirohet zyrtari i LSI-së. Prokuroria zbuloi se…

Durrës/ Akuzohet për shpërdorim detyre, cili është inspektori i Policisë i arrestuar nga SHÇBA

E rëndë! Banesa në Kombinat përfshihet nga flakët, 80-vjeçari shkrumbohet brenda saj

VIDEO/ Një burim i vërtetë frymëzimi, njihuni me motrat binjake që jetojnë me dy koka në një trup

EMRAT/ Ishin kthyer në makthin e pronarëve aziatikë, njihuni me “3 skifterët” shqiptarë në SHBA

Rikthehet “Balena Blu”, i merr jetën dy motrave minorene. Momenti para se të hidheshin nga kati i 10 (Video)

VIDEO/ Habit drejtori i Ujësjellësit: E kam lënë qëllimisht qytetin tre ditë pa ujë, s’më mori njëri në telefon

Durrës/ I sekuestrohet 2 milionë euro pasuri, kush është biznesmeni me precedentë (Emri)

Artikulli paraprakShakira e jashtëzakonshme në albumin e saj të ri (FOTO)
Artikulli tjetërLimoni aleati kryesor i bukurisë dhe parandalues i shumë sëmundjeve