Ballina Bota FOTO/ Garojnë edhe në temperaturat nën zero, ja vajzat me bikini që...

FOTO/ Garojnë edhe në temperaturat nën zero, ja vajzat me bikini që sfidojnë dëborën

Në Rumani organizohen kampionate krejtësisht origjinalë dhe duhet thënë se ata dinë si ta shijojnë e të argëtohen me borën.

Një kampionat i tillë është “Bikini Race”, i cili zhvilloi edicionin e gjashtë të saj, këtë sezon dimëror.

Në këtë lloj garimi mund të marrë pjesë kushdo, mjafton që të jetë femër.

Përpos kësaj, konkurentja duhet të jetë e gatshme të garojë me bikini në petkun e dëborës dhe në temperaturat nën zero gradë.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”1181″ sortorder=”10881,10875,10876,10877,10878,10879,10880″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook