Ballina Bota FOTO/ ‘Parajsa në TOKË’, këto janë pishinat më të ‘çmendura’ në botë

FOTO/ ‘Parajsa në TOKË’, këto janë pishinat më të ‘çmendura’ në botë

Në ditët e nxehta që ofron vera, pishinat janë zgjidhja më e mirë për të freskuar trupin dhe idetë!

Ja disa nga pishinat më të ‘çmendura’ në botë, atje ku natyra ndërthuret në mënyrë impresionuese, po aq edhe të frikshme, duke ju dhuruar shplodhje e pamje të jashtëzakonshme.

Picture 1 of 6

Kjo është pishina më e thellë në botë. Është komode në një atmosferë të rehatshme prej 86 gradë celsius dhe nuk ka klorin që rrjedh nëpër 2.7 milion litra ujë të filtruar. Ka edhe shpella për të eksploruar në këtë rezervuar të prodhuar me njerëz, në 33 metra.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook