Ballina Bota I ngacmonte te dashuren , pergjigjia e djalit per perversin po ben...

I ngacmonte te dashuren , pergjigjia e djalit per perversin po ben xhiron e botes !

I dashuri i Victoria Davidson, Karl Hughes, mendoi t’i kthente një përgjigje perversit.

Ai e pyet nëse kishte dëshirë ta shihte me të brendshme dhe pas përgjigjes së perversit, i nisi disa foto të tij, me të brendshmet e të dashurës.