Ballina Bota Ministrin pakistanez turpërohet përpara të ftuarit, i bien pantallonat në publik (Video)

Ministrin pakistanez turpërohet përpara të ftuarit, i bien pantallonat në publik (Video)

Ministri mbrojtjes Pakistanez ka ngecur në një situatë sa të sikletshme aq edhe komimke pasi teksa po hypte në makinë atij i janë zbërthyer pantallonat dhe i kanë rënë në tokë. Ai i turpëruar është munduar ti ngrej por më kot. Si për fatin e tij të keq e gjitha skena është filmuar dhe tani po bën xhiron e internetit.

LAJM I FUNDIT/ Ekzekutohet me armë shqiptarja në Greqi, dyshohet se e vrau…

E PAZAKONTË/ “Më jep vajzën për nuse, ose ju vrava të gjithëve”, nipi kërcënon me jetë xhaxhain

U arrestua për shpërdorim detyre, lirohet zyrtari i LSI-së. Prokuroria zbuloi se…

Durrës/ Akuzohet për shpërdorim detyre, cili është inspektori i Policisë i arrestuar nga SHÇBA

E rëndë! Banesa në Kombinat përfshihet nga flakët, 80-vjeçari shkrumbohet brenda saj

VIDEO/ Një burim i vërtetë frymëzimi, njihuni me motrat binjake që jetojnë me dy koka në një trup

EMRAT/ Ishin kthyer në makthin e pronarëve aziatikë, njihuni me “3 skifterët” shqiptarë në SHBA

Rikthehet “Balena Blu”, i merr jetën dy motrave minorene. Momenti para se të hidheshin nga kati i 10 (Video)

VIDEO/ Habit drejtori i Ujësjellësit: E kam lënë qëllimisht qytetin tre ditë pa ujë, s’më mori njëri në telefon

Durrës/ I sekuestrohet 2 milionë euro pasuri, kush është biznesmeni me precedentë (Emri)

Artikulli paraprakArrestohet 19-vjeçari shqiptar në Itali, furnizonte me drogë të miturit
Artikulli tjetërRAPORTI/ Shqiptarët më aktivët në rajon, ja se kush shtetet më dembele në botë