Ballina Bota Ministrin pakistanez turpërohet përpara të ftuarit, i bien pantallonat në publik (Video)

Ministrin pakistanez turpërohet përpara të ftuarit, i bien pantallonat në publik (Video)

Ministri mbrojtjes Pakistanez ka ngecur në një situatë sa të sikletshme aq edhe komimke pasi teksa po hypte në makinë atij i janë zbërthyer pantallonat dhe i kanë rënë në tokë. Ai i turpëruar është munduar ti ngrej por më kot. Si për fatin e tij të keq e gjitha skena është filmuar dhe tani po bën xhiron e internetit.