Ballina Bota Nigeri/ Fluturonte pa derë, avioni tremb për vdekje pasagjerët gjatë uljes

Nigeri/ Fluturonte pa derë, avioni tremb për vdekje pasagjerët gjatë uljes

Një avion i kompanisë “Dana Air” gjatë uljes në aeroportin e Lagos, Nigeri ka pësuar një incident i cili i ka trembur për vdekje pasagjerët.

Gjatë uljes në aeroport, dera e daljes së emergjencës është shkëputur papritmas dhe është rrëzuar brenda aeroplanit.

Shkëputja e derës, rrezikoi goditjen me ndonjë nga pasagjerët, të cilët u tmerruan kur panë që avionit i kishte fluturuar dera.

Pas momentit të trembjes, pasagjerët filmuan me celularët e tyre atë qe kishte ndodhur.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook
LAJM I FUNDIT/ Ekzekutohet me armë shqiptarja në Greqi, dyshohet se e vrau…

E PAZAKONTË/ “Më jep vajzën për nuse, ose ju vrava të gjithëve”, nipi kërcënon me jetë xhaxhain

U arrestua për shpërdorim detyre, lirohet zyrtari i LSI-së. Prokuroria zbuloi se…

Durrës/ Akuzohet për shpërdorim detyre, cili është inspektori i Policisë i arrestuar nga SHÇBA

E rëndë! Banesa në Kombinat përfshihet nga flakët, 80-vjeçari shkrumbohet brenda saj

VIDEO/ Një burim i vërtetë frymëzimi, njihuni me motrat binjake që jetojnë me dy koka në një trup

EMRAT/ Ishin kthyer në makthin e pronarëve aziatikë, njihuni me “3 skifterët” shqiptarë në SHBA

Rikthehet “Balena Blu”, i merr jetën dy motrave minorene. Momenti para se të hidheshin nga kati i 10 (Video)

VIDEO/ Habit drejtori i Ujësjellësit: E kam lënë qëllimisht qytetin tre ditë pa ujë, s’më mori njëri në telefon

Durrës/ I sekuestrohet 2 milionë euro pasuri, kush është biznesmeni me precedentë (Emri)

Artikulli paraprakGreqi/ Me çantat plot me kanabis, 5 shqiptarët arrestohen gjatë importit
Artikulli tjetërFOTO/ I ‘nxiu jetën’ shqiptarëve, njihuni me qenin antidrogë të italianëve me nuhatje të pagabueshme