Ballina Bota Njihuni me disa nga hotelet superluksoze, të preferuarat ndër vite të familjeve...

Njihuni me disa nga hotelet superluksoze, të preferuarat ndër vite të familjeve mbretërore

SHPËRNDAJE

Disa nga hotelet të cilat janë frekuentuar nga familjet më të mëdha mbretërore .Ato kanë pamje te jashtëzakonshme dhe janë tepër luksoze.

1.”Windsor Atlantica”-Rio De Janeiro [Princi Harry në 2012]

2.”Aria Hotel Prague”-Prag[Mbreti Norodom Sihamoni në 2010]

3.”Karma Kandara”-Bali[Zara philips dhe Mike Tindall]

4.”Monastero Santa Rosa”-Itali[Princi AlbertII dhe princesha Charlene]

5.”Bristol Vienna”-Vien[King Edward VIII në 1936]

no images were found

Comments

comments

SHPËRNDAJE

“Përçahet PD-ja”, kritiku i Bashës sulmon Jemin Gjanën: Ki respekt të paktën për veten, mos e poshtëroni më shumë…

Degjeneron mbledhja e Kryesisë së PD, Jemin Gjana tenton të rrahë kritiken e Bashës

Çmendet moti/ Fillojnë reshjet e para të dëborës, ja qyteti ku janë zbardhur malet

Operacioni i Policisë në Elbasan, reagon Berisha: Çako i drogës arrestoi 27 endacakë, por me Bandën e Ramës…

Albi Nako qan live në studio për Klaudia Pepën, ajo i dërgoi një videomesazh

Sekuestrohen prona dhe llogari bankare në Tiranë, policia jep detajet: Ja kujt i përkasin

Fotoja e Ramës me Trump, shpërthen Spartak Ngjela: O pafille, shqiptarët s’janë indianë

MAKABRE/ Si u gjetën me këmbë dhe duar jashtë varrit dy vëllezërit nga Devolli?

Sulmi me blind ndaj Policisë, Haki Çako flet për “barrikadën e krimit”: Autori është identifikuar

DETAJET/ Superaksioni i Policisë në Elbasan, arrestohen 27 “të fortë”. Bllokohen prona e mjete superluksoze

Artikulli paraprakEMRI/ Kryeministri Rama firmos emërimin e drejtorit të pestë të propozuar nga PD
Artikulli tjetërKrim i rëndë në Korfuz/ Shqiptarit ‘i ikën tepeleku”, vret me thikë pronarin e thertores