Ballina Bota Panik tek pasagjerët e avionit, diçka misterioze merr flakë

Panik tek pasagjerët e avionit, diçka misterioze merr flakë

Një incident i papreçedentë ka ndodhur në bordin e një avioni në Kinë, në momentin kur pasagjerët ishin duke zënë vendet e tyre.

Një video e incidentit tregon një objekt që digjet tek hapësira ku lihen valixhet e dorës. 

Videoja e incidentit e postuar në mediat sociale tregon një stjuardesë dhe një pasagjer që shuajnë zjarrin me shishe me ujë dhe lëng.

LEXO EDHE:  "Telefonatat s'kishin të ndalur", policia britanike zbardh ngjarjen që mbajti në panik Londrën: Ja çfarë ndodhi (Video)

Zbulohet se objekti që ka shkaktuar zjarrin ka qenë karikuese telefoni portative.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook