Ballina Bota Pas seksit në ballkonin e hotelit, ndodh tragjedia (Foto+Video)

Pas seksit në ballkonin e hotelit, ndodh tragjedia (Foto+Video)

Një turist britanik ka rënë në prangat e policisë për vdekjen e një prostitute në Tajlandë, e cila u rrëzua nga ballkoni i katit të pestë.

“Ngjarja ka ndodhur në një hotel, ku 25-vjeçari po kryente marrëdhënie me prostitutën Wannipa Janhuanthon. Çifti po kryente “marrëdhënie seksuale të çuditshme” në ballkonin e hotelit ku ata po qëndronin“, raportojnë mediat britanike.

“Vajza u rrëzua nga ballkoni i katit të pestë dhe ndërroi jetë menjëherë. Ajo kishte pësuar dëmtime të rënda në kokë dhe fraktura të shumta”, janë shprehur dëshmitarët që kanë parë ngjarjen.

26-vjeçarja u gjet e zhveshur nga autoritetet vendase dhe kufoma u dërgua në morg për ekspertizë mjeko-ligjore.

Turisti britanik Reece Vella pranoi në polici se e kishte marrë prostitutën në dhomën e tij të hotelit, me të cilën kishte kryer marrëdhënie në dhomën e gjumit dhe më pas në ballkon para se ajo të rrëzohej. I trembur nga ngjarja, ai më pas ishte larguar dhe kishte shkuar të qëndronte në një tjetër hotel.

Policia tajlandeze në një njoftim të bërë ka thënë se: “25-vjeçari është arrestuar për veprat penale “neglizhencë duke shkaktuar vdekjen e të tjerëve”, “largim nga skena e krimit” dhe “qëndrim ilegal në vend” pasi i kishte skaduar viza”.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në FacebookKryemadhi: Më 27 janar harrojini flamurët politik, të protestojmë për Shqipërinë, do të jetë mëkat për këdo që…

Aksident në aksin Kavajë-Tiranë, makina përplas çiklisitin 67-vjeçar

Berisha përkujton Rugovën: Sot shqiptarët përkujtojnë 12 vjetorin e vdekjes së Presidentit legjendar të Kosovës

Me shpejtësi skëterrë në autostradë, mjeti përfundon në kanal (Detaje)

“Po nuk të pata unë, s’të ka askush”, ja mesazhi i fortë për vrasjen e Arielës

VIDEO+16/ Pamje të rënda nga ngjarja që tronditi mbarë opinionin, publikohen filmimet e vrasjes në Tiranë

Kush është infermieri 23-vjeçar nga Fieri që i mori jetën Arielës (Foto)

Denoncimi/ Çifti i avokatëve po zhvasin shqiptarët

Basha ngushëllime Jonuz Musliut: Humbje e madhe e një luftëtari të palodhur

Detaje/ Kush janë dy të rinjtë të qëlluar gjatë mesditës së sotme në Tiranë (Emrat)

Artikulli paraprakFOTO/ Djali kinez pa fytyrë! Historia e dhimbshme e 6-vjeçarit
Artikulli tjetër“Pedofili më i tmerrshëm në histori” abuzoi me 919 vajza të mitura, ja cili është (Foto)